Złomowanie aut Szczecin ☎️ +48 517309055

Laweta sup aut szczecin 300x169 - Złomowanie aut Szczecin ☎️ +48 517309055

Nasze Złomowanie aut Szczecin w kasacji demontażu pojazdów oferuje usługę zgodnie z ustawą o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji z dnia 20 stycznia 2005 roku Dz.U. 2005 nr 25 poz. 202 . Jest to złomowanie aut według ustawy czyli legalnie. Każda kasacja aut powinna unieważnić i oddać tablice rejestracyjne oraz dokumenty samochodu jak dowód rejestracyjny / kartę pojazdu. Jeśli samochód ma ważne ubezpieczenie OC należy się zwrot od ubezpieczyciela co do dnia i miesiąca nie wykorzystanego ubezpieczenia.

Nasza firma ma zezwolenia i pozwolenia na prowadzenie działalności w zakresie stacji demontażu pojazdów wycofanych z eksploatacji.

Takie zezwolenia i pozwolenia nadaje marszałek Województwa Zachodniopomorskiego. Nasze długoletnie doświadczenie oraz zaplecze techniczne pozwala nam na oferowanie konkurencyjnych cen na rynku Szczecińskim i Zachodniopomorskim. Zapraszamy do kontaktu.

Jaki teren złomowanie aut – kasacja demontażu pojazdów obsługuje?

Nasze usługi świadczymy na terenie  Szczecina i całego województwa Zachodniopomorskiego. Dojeżdżamy do wszystkich miast i miasteczek takich jak :

Call Now Button